REAKTO PSA

REAKTO to spółka technologiczna, która tworzy System Szybkiego Reagowania – innowacyjne narzędzie dla agencji ochrony umożliwiające świadczenie usługi interwencji dronowej na chronionych obiektach.
REAKTO zapewni realne wsparcie w zakresie ochrony mienia, nieporównywalne do żadnych stosowanych obecnie na rynku rozwiązań. Rozmieszczona w przestrzeni publicznej sieć stacji dokujących umożliwi bliskość i ciągłą gotowość floty dronów, skracając czas interwencji na zgłoszenia alarmowe nawet do 3 minut.
Spółka REAKTO projektuje i tworzy autorskie rozwiązania technologiczne. Jednym z urządzeń jest półautonomiczny bezzałogowy statek powietrzny, który jako partner grupy interwencyjnej dotrze na miejsce zdarzenia w czasie krótszym, niż może trwać zorganizowane włamanie. Dron REAKTO został wyposażony w akcesoria taktyczne, dzięki którym zweryfikuje fałszywy alarm, a także odstraszy intruza z posesji lub pomoże w jego ujęciu.
Usługa będzie realizowana w modelu Anything as a Service – spółka REAKTO jest zarówno producentem technologii, jak i jej operatorem. Przyszli partnerzy (agencje ochrony) nie będą ponosić kosztów związanych z inwestycją w sprzęt lub infrastrukturę.

Strona internetowa: https://www.reakto.eu/ 
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/reakto-pl
Facebook: https://www.facebook.com/reaktouav

Znak logotypu

Firmy wspierające