HIKVISION Poland Sp. z o.o.

Kompletna oferta produktowa Hikvision obejmuje kamery Smart IP, kamery analogowe HD, kamery speed dome, urządzenia NVR, DVR oraz inne elementy zaawansowanych systemów bezpieczeństwa i CCTV, zaspakajających każdą potrzebę z zakresu bezpieczeństwa.


Marka Hikvision ceniona jest na całym świecie. Nieustanne inwestycje w badania i rozwój były zawsze kluczowym elementem sukcesu firmy Hikvision i i uczyniły ją liderem technologicznym na globalnym rynku bezpieczeństwa. Firma zatrudnia ponad 6000 inżynierów, a ponad 2000 z nich to inżynierowie oprogramowania. Obecnie Hikvision posiada blisko 900 patentów oraz ponad 500 aplikacji chronionych prawem autorskim.


W ciągu 16 lat firma Hikvision nie tylko zbudowała bliskie relacje partnerskie z lokalnymi dystrybutorami i integratorami systemów, ale również nawiązała strategiczną współpracę z wiodącymi firmami z branż specjalistycznych, np. Texas Instruments, Seagate, Intel czy Sony.


Hikvision współpacuje również z międzynarodowymi organizacjami tworzącymi normy bezpieczeństwa produktów, takimi jak ONVIF czy PSIA w celu płynnej integracji z szeroko akceptowalnymi standardami branżowymi.

Więcej na: www.hikvision.com

Znak logotypu

Firmy wspierające