EBS

EBS jest polskim producentem systemów zabezpieczeń oraz rozwiązań dla automatyzacji biznesu, posiadającym 30 letnie doświadczenie na rynku. Firma obecna jest na 5 kontynentach, ponad 3 mln urządzeń produkowanych w fabryce w Ełku działa na całym świecie.

Firma EBS stworzyła pierwszy na świecie system monitoringu on-line pracowników, jest również liderem w zakresie produkcji transmiterów w technologii GPRS (2G, 3G, 4G), a także WiFi. Bazując na swoim doświadczeniu, firma EBS stworzyła serię central alarmowych Callisto dedykowanych dla rynku SOHO i residental.

Za swoje najnowsze rozwiązanie łączące profesjonalny system alarmowy z nowoczesnością inteligentnego domu – centralę AVA PRO, firma EBS otrzymała od litewskiej organizacji branżowej AVG swoją pierwszą nagrodę w kategorii „Innovation of the Year 2019”.

Misją firmy jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań – całego ekosystemu na który składają się urządzenia wraz z oprogramowaniem. W myśl idei: „Po prostu proste!” (SimplySimple!) nasze rozwiązania software’owe są dostępne w wielu językach, mamy do zaoferowania proste warunki kastomizacji, klarowne warunki współpracy, profesjonalne, dostępne przez całą dobę i w różnych językach wsparcie techniczne, proste i czytelne instrukcje obsługi, prosty i wygodny serwis posprzedażowy, jak również wsparcie marketingowe dla naszych partnerów.

EBS współpracuje z największymi agencjami ochrony i instytucjami rządowymi na całym świecie, w tym przy projekcie Systemu Dozoru Elektronicznego (tzw.House Arrest). Gotowe rozwiązania dla dostawców usług z branży ochrony projektowane są przez własny dział R&D i produkowane w zakładzie produkcyjnym w Ełku należącym do firmy.

Firma EBS należy do łódzkiego Funduszu Inwestycyjnego Avallon, który wspiera rozwój i umacnia pozycję firmy na rynku.

Więcej informacji na: www.ebssmart.com

Znak logotypu

Firmy wspierające