LINC Polska Sp. z o.o.

Spółka LINC Polska od wielu lat specjalizuje się w dystrybucji urządzeń z zakresu zabezpieczeń technicznych. W natłoku informacji i dostępnych rozwiązań wynajdujemy te najbardziej przydatne. Gwarantujemy dostęp do najnowszych i sprawdzonych technologii. Służymy również doradztwem i pomocą w zakresie projektowania oraz konfigurowania funkcjonalnych systemów zabezpieczeń.

Wideoweryfikacja i zaawansowana analityka wideo (HeiTel, ADPRO by Xtralis).
Nasze portfolio obejmuje m.in. urządzenia umożliwiające zdalną wideoweryfikację w Centrum Monitorowania Alarmów. Oferowane przez nas rejestratory oprócz archiwizacji umożliwiają transmisję i zaawansowaną analitykę wideo IntrusionTrace. Są kompatybilne z szeroką gamą, powszechnie dostępnych kamer. Dzięki zastosowaniu analityki IntrusionTrace możliwe jest zoptymalizowanie pracy. Przekłada się to bezpośrednio na wygenerowanie oszczędności i ograniczenie akcji realizowanych przez grupy interwencyjne. W konsekwencji podejmowane działania są bardziej skuteczne i efektywne.

Kamery (Honeywell, MOBOTIX, FLIR)
Oczywiście w naszej ofercie nie może zabraknąć kamer. W zakresie tych tradycyjnych proponujemy kamery marki Honeywell, jeśli natomiast poszukują Państwo czegoś specjalnego, to polecamy inteligentne i nietypowe rozwiązania marki MOBOTIX. Specjalizujemy się w wykorzystaniu termowizji w ochronie, oferując szeroki asortyment kamer termowizyjnych marki FLIR.

Zewnętrzne czujki PIR (ADPRO by Xtralis)
Zewnętrzne czujki PIR dalekiego zasięgu (ponad 150m) z serii PRO-E marki ADPRO by Xtralis to kolejny ważny element naszej oferty. Można je podłączyć bezpośrednio do centralki alarmowej lub do rozwiązań marki Xtralis.
Czujki PIR mogą być stosowane samodzielnie lub jako uzupełnienie działania np. kamer termowizyjnych zabezpieczając martwą strefę przy kamerze.

Wsparcie i Szkolenia techniczne
Dążymy także do ciągłego doskonalenia się i zdobywania wiedzy, a nasz zespół reprezentuje wysoki poziom kompetencji i przygotowania zawodowego. Regularnie organizujemy szkolenia, seminaria i konferencje.

We wszystkich naszych działaniach kierujemy się profesjonalizmem, odpowiedzialnością i zawsze staramy się patrzeć w przyszłość.

Można nas znaleźć na:
https://www.linc.pl
https://www.linkedin.com/company/linc-polska-sp-z-o-o-
https://web.facebook.com/LincPolska/
https://www.youtube.com/channel/UC8rElU0YW0mDXm3RvPHjXdA

Znak logotypu

Firmy wspierające