Władze

Władze Polskiego Związku Pracodawców Ochrona wybrane na XXXI Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym, w dniu 11 czerwca 2019 roku

Zarząd:
Prezes Zarządu
Tomasz Wojak  
Konsalnet Security Sp. z o.o.
tomasz.wojak@pzpochrona.pl


Wiceprezes
Mateusz Jaszczuk

Pogoń Sp. z o.o.
mateusz.jaszczuk@pzpochrona.pl

Wiceprezes
Jarosław Kur

SERVO Sp. z o.o.
jarosław.kur@pzpochrona.pl

Wiceprezes
Łukasz Koch

Securitas Polska Sp. z o.o.
lukasz.koch@pzpochrona.pl

Ryszard Kaliński
Ochrona Juwentus Sp. z o.o.
ryszard.kalinski@pzpochrona.pl

Michał Radzik
Solid Security Sp. z o.o. 
michal.radzik@pzpochrona.pl

Artur Podsiedlik
Firma Usługowa DOMINATOR Sp. z o.o.
artur.podsiedlik@pzpochrona.pl

Jacek Wołk
Konsalnet Ochrona Sp. z o.o. 
jacek.wolk@pzpochrona.pl

Jarosław Kot
Impel Security Polska Sp. z o.o.
jaroslaw.kot@pzpochrona.pl

Komisja Rewizyjna:
Rafał Stelmaszczyk
IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o.
rafal.stelmaszczyk@pzpochrona.pl

Leszek Krzepicki
Agencja Ochrony ESKORT Sp. z o.o.
leszek.krzepicki@pzpochrona.pl

Dariusz Gładkowski
Invest Secuity 
dariusz.gladkowski@pzpochrona.pl

Krzysztof Matys
Matpol Sp. z o.o.
krzysztof.matys@pzpochrona.pl

Komisja Etyki Zawodowej:

Tomasz Zubrzycki – Przewodniczący Komisji
ZUBRZYCKI Agencja Ochrony Osób i Mienia Sp. z o.o.
tomasz.zubrzycki@pzpochrona.pl

Andrzej Klimowski – Zastępca Przewodniczącego Komisji
Grupa Wolf Sp. z o.o. 
andrzej.klimowski@pzpochrona.pl

Grzegorz Wieniawski – Sekretarz
Global Security Sp. z o.o.
grzegorz.wieniawski@pzpochrona.pl

Marcin Żmudziński – Członek Komisji
Agencja Ochrony Osób i Mienia ARGO Sp. z o.o. sp. k.
marcin.zmudzinski@pzpochrona.pl

Znak logotypu

Firmy wspierające

Znak logotypu

Firmy zrzeszone