WPŁYW IOT NA BRANŻĘ ZABEZPIECZEŃ

Coraz większymi krokami zbliża się znaczące wydarzenie w polskiej branży zabezpieczeń, jakim jest Ogólnopolska Konferencja organizowana przez EBS wraz z Partnerami. Określenie „znacząca” nie jest tutaj użyte przypadkowo. Na konferencjach EBS poruszane są ważne tematy dla branży, omawiane trendy i nowoczesne spojrzenie na rynek security. Firma EBS, która w ciągu ostatniego miesiąca zmieniła właścicieli, trzyma rękę na światowym pulsie i chętnie dzieli się wiedzą.
Liczni partnerzy imprezy m.in. firma Hikvision, Linc, DMSI, AD INFO jak również organizacje branżowe PISA oraz PZP Ochrona zapewniają wysoki poziom merytoryczny imprezy.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z poprzedniej edycji konferencji, gdzie tematem wiodącym były „Metody zabezpieczenia obiektów różnego typu”:

Relacja na YouTube:      >> Reportaż_Wywiady
Ulotka z fotogalerią:      >> Broszura_Konferencja _EBS_2017

W tym roku będziemy poruszać się w tematyce Internetu Rzeczy (ang. IoT). Jest to tak powszechne już określenie, że warto sobie odnieść go bezpośrednio do naszej zawodowej rzeczywistości. Jak możemy wykorzystać i zaimplementować IoT, a może już funkcjonujemy w tej rzeczywistości? Jaki wpływ ma IoT na branżę zabezpieczeń, jaka jest przyszłość i jakie pułapki czyhają na użytkowników i na dostawców nowoczesnych usług.
Dobre rozwiązania w branży bezpieczeństwa to integracja rozwiązań i technologii – dlatego skupimy się na hasłach takich jak przenikanie, interaktywność, trening…
Nazwiska ekspertów i partnerów będą publikowane systematycznie, natomiast już teraz można wysyłać zgłoszenia na konferencję za pośrednictwem strony www.ebs.evenea.pl. Szkolenia warsztaty, ciekawe prelekcje – zapraszamy do śledzenia maili i informacji na Facebooku.

A PONADTO…
Dla wszystkich uczestników niespodzianka – Gala Nagród, podczas której EBS nagrodzi swoich Partnerów, nie tylko tych największych.
GDZIE…
Polska Centralna, Hotel Ambasador Premium **** w Łodzi
Zarejestruj się już teraz

 

Znak logotypu

Firmy wspierające

Znak logotypu

Firmy zrzeszone