Międzynarodowa konferencja SECURITY 4.0

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na 9 już edycję konferencji organizowanej przez firmę EBS wraz z Partnerami. W tym roku jest to wyjątkowa okazja – firma EBS obchodzi swoje 30 lecie.
Dlatego spotkanie będzie miało również wyjątkowy charakter. Oprócz film polskich, w konferencji uczestniczyć będzie ponad 40 firm Security z całego świata – od Turcji po Filipiny.
Wymiana doświadczeń, ciekawe prezentacje i wdrożenia. Nie zabraknie rozmów i dyskusji na tematy sztucznej inteligencji w służbie security. Pokażemy jakie są modele biznesowe i rozwiązania rynkowe na świecie, co niesie za sobą nowa rewolucja przemysłowa. Czy nowa technologia jest sposobem na konkurencyjność i czy polski rynek jest gotowy na technologiczne rozwiązania ?
Nie zabraknie też tematów dotyczących bezpieczeństwa chmury, danych, przeprowadzanych operacji w cyfrowym świecie.
Czy polski rynek jest już gotowy na zmiany? Wprowadzamy nowości, pokazujemy trendy, dyskutujemy. Będzie również trochę nowości od EBS i Partnerów: firm Next, Fibaro, Dahua, Linc i Orange. Tradycyjnie patronat objęły najważniejsze organizacje branżowe.
W tym roku mamy również patronat naukowy – Instytut Rescon oraz Instytut Łączności.
Drugiego dnia konferencji – PISA zaprasza na wykład dotyczący analizy ryzyka w ACO. Uczestnictwo będziemy potwierdzać certyfikatem uprawniającym do zniżek na pełne szkolenie.
Zapraszamy do polubienia wydarzenia na Facebooku i jak najszybszej rejestracji !

PROGRAM proszę kliknąć tutaj

Znak logotypu

Firmy wspierające

Znak logotypu

Firmy zrzeszone