Kontrola ZUS w firmie

DLACZEGO WARTO?
Jedyne szkolenie w Polsce prowadzone przez radców prawnych, którzy pracowali w Centrali ZUS – Departamencie Składek. Znają nie tylko przepisy ZUSowskie ale także działania ZUS.

ZUS PROWADZI OBECNIE LICZNE KONTROLE
Ich efektem są wielomilionowe obciążenia zusowskie na firmy. Przygotuj się do kontroli ZUS zanim taka kontrola zawita do Twojej firmy. Dowiedz się jak możesz uniknąć lub ewentualnie zredukować obciążenia finansowe nałożone przez ZUS w wyniku kontroli.

PRELEGENCI

   Andrzej Radzisław

Jedyne szkolenie w Polsce prowadzone przez radców prawnych, którzy radca prawny, partner w Kancelarii Goźlińska, Petryk & Wspólnicy, ekspert w zakresie ubezpieczeń społecznych; przez wiele lat zatrudniony w Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, gdzie m.in. brał udział w opiniowaniu aktów prawnych związanych z ubezpieczeniami, analizował wydawane przez ZUS interpretacje w zakresie ich zgodności z obowiązującymi przepisami. Kontrolował jednostki terenowe ZUS w zakresie wydawania decyzji, w tym w zakresie stosowania przepisów ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz kodeksu postępowania administracyjnego. Szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu szkoleń dla służb kadrowo-płacowych również dla pracowników Oddziałów ZUS. Posiada bogatą praktykę w przeprowadzaniu szkoleń z obszaru ubezpieczeń społecznych prowadzonych w formie otwartej, jak również realizowanych na zamówienie jako szkolenia zamknięte. Występował w wielu audycjach radiowych i telewizyjnych kierowanych do płatników i ubezpieczonych. Uczestniczy w kongresach i sympozjach związanych z tematyką ubezpieczeń społecznych.

  Agnieszka Goźlińska

radca prawny, partner Kancelarii Goźlińska Petryk & Wspólnicy, ekspert w zakresie obsługi przedsiębiorstw posiadający ponad 18-letnie doświadczenie w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw, zwolnień grupowych i indywidualnych pracowników, reprezentacji grup kapitałowych i pracodawców instytucyjnych w sporach z organami rentowymi, pracownikami, związkami zawodowymi. Jest wykładowcą szkoleń dla PARP i PAIZ.

PROGRAM  proszę kliknąć tutaj

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA proszę kliknąć tutaj

Znak logotypu

Firmy wspierające

Znak logotypu

Firmy zrzeszone