Webinar – Przewodnik po podatku u źródła WTH

Przewodnik po podatku u źródła – bezpłatne spotkania podatkowe "WHT on-line"!

Przewodnik po podatku u źródła – spotkania podatkowe "WHT on-line"

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizaotora firmy ENODO Advisors, członka wspierającego PZPO na serię dwóch bezpłatnych spotkań poświęconych praktycznym aspektom podatku u źródła „WHT on-line”. Pierwsze webinarium odbędzie się już 22 października, a drugie 5 listopada! Webinaria będą odpowiedzią na najczęściej zadawane pytania dotyczące nadal skomplikowanej tematyki podatku WHT.

Z jakich powodów to właśnie podatek WHT jest obecnie tak ważny? Procedury poboru zryczałtowanego podatku u źródła i wprowadzenie wymogu należytej staranności są jednymi z istotniejszych zmian w przepisach podatkowych w ostatnich latach. Dodatkowo po nowelizacji w 2019 roku dla polskich podatników funkcjonujących w grupach kapitałowych i współpracujących z podmiotami zagranicznymi to właśnie podatek u źródła stał się jednym z najbardziej problematycznych obszarów podatkowych.

Przewodnik po podatku u źródła – spotkania podatkowe "WHT on-line"

2 darmowe webinaria: WHT część I: 22 października 2020 r. o godz. 10:00 oraz WHT część II: 5 listopada 2020 r. o godz. 10:00

Prelegentami spotkań będą specjaliści z zakresu podatku u źródła: Izabela Ścierska-Kulma – doradca podatkowy, Senior Manager, szkoleniowiec oraz Michał Hryszko – radca prawny, Manager.  Szkolenia organizowane są pod patronatem portalu Infor oraz eGospodarka.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się między innymi:

  1. Kiedy należy zająć się podatkiem u źródła?
  2. Jakie płatności transgraniczne nie podlegają WHT?
  3. Jakie są etapy analizy WHT?
  4. Jakie są interpretacje Ministerstwa Finansów?

Będzie również czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Zapraszamy do rejestracji na oba wydarzenia:

WHT część I: 22 października 2020 r. o godz. 10:00

WHT część II5 listopada 2020 r. o godz. 10:00

Serdecznie zachęcamy do udziału!

 

 

Znak logotypu

Firmy wspierające

Znak logotypu

Firmy zrzeszone