Nowość Linc Polska_ Filarek
Bezpieczeństwo i informacja – Filarek
 
Podczas pandemii zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i klientom jest ważnym celem stawianym sobie przez przedstawicieli handlu, przemysłu i administracji rządowej. Filarem skutecznej ochrony naszego zdrowia jest podjęcie odpowiednich działań. 
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rynku, wprowadziliśmy do naszej oferty innowacyjne rozwiązanie – Filarek. Jest to urządzenie zautomatyzowane, bezpieczne i intuicyjne, które sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wiele osób wchodzi oraz opuszcza budynek. Jego trzy główne elementy skutecznie zmniejszają ryzyko rozprzestrzeniania się chorób wirusowych. Podstawą ochrony zdrowia jest dezynfekcja rąk. To ona odpowiada za ograniczenie ryzyka zakażenia. Kolejnym krokiem jest powstrzymanie chorej osoby przed wejściem do budynku. W takiej sytuacji potrzebna jest szybka, bezkontaktowa i bezpieczna metoda identyfikowania podwyższonej temperatury skóry. Wykorzystanie czujnika termowizyjnego pozwala na bezpieczny pomiar. Ostatnim etapem jest możliwość komunikacji z wybraną grupą odbiorców. Wykorzystując ekran nadawca może w bardzo efektywny sposób przekazywać dowolne informacje pracownikom, klientom lub gościom.
 
Sama możliwość skorzystania z Filarka daje większe poczucie komfortu i bezpieczeństwa oraz zapewnienie, że Twoja firma dba o zdrowie pracowników oraz klientów. Pozwala to na budowanie zaufania do Twojej marki.
 
Elementy stojaka można dowolnie dobierać w zależności od funkcji jakich potrzebujesz. W ofercie posiadamy 5 modeli:
• BAZOWY= pomiar temperatury
• OPTYMALNY= pomiar temperatury + dezynfekcja
• TOTALNY= pomiar temperatury + dezynfekcja + ekran
• FEST= dezynfekcja + ekran
• FIGLAREK= rozwiązanie dla dzieci 
 
Więcej na temat tego rozwiązania znajdą Państwo na naszej stronie internetowej https://www.linc.pl/filarek/ 
Znak logotypu

Firmy wspierające

Znak logotypu

Firmy zrzeszone