Witamy firmę ISS Holding sp. z o.o. S.K.A. w gronie firm członkowskich.
ISS Holding SKA to firma specjalizująca się w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa biznesu. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie właścicieli  na rynku ochrony w Polsce sprawia, że stajemy się coraz bardziej zaufaną marką oferującą kompleksowe z tej dziedziny rozwiązania. Pozycja naszej firmy to przede wszystkim zasługa doskonale przygotowanej do swojego zawodu kadry menadżerskiej, która kwalifikacje i najwyższej klasy kompetencje zdobyła w wielu renomowanych firmach, zarówno polskich, jak i zagranicznych.
Od wielu lat współpracujemy ponadto z kilkoma sektorami, analizując zagrożenia i budując systemy bezpieczeństwa dzięki skrupulatnie wypracowanym procedurom. Są to m.in.:
– centra handlowe, 
– obiekty biurowe, 
– firmy produkcyjne i logistyczne,
– osiedla mieszkaniowe,
– banki.
ZAKRES ŚWIADCZONYCH USŁUG  
W swojej ofercie posiadamy cały pakiet usług związanych z OCHRONĄ OSÓB I MIENIA. Do naszych kompetencji należy:
• Ochrona fizyczna obiektów,
• Monitoring wizyjny,
• Montaż systemów bezpieczeństwa,
• Innowacyjne systemy raportujące On-line,
• Audyty bezpieczeństwa ochrony fizycznej,
• Audyty bezpieczeństwa PPOŻ,
• Usługi porządkowe
 
Nowoczesne technologie
Wieloletnia działalność i zdobyte w tym czasie doświadczenie nauczyły nas, że oprócz sprawdzonych i wypróbowanych metod, niezbędne jest także posługiwanie się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, gwarantującymi najwyższy stopień ochrony.
Obecnie w swoim zakresie posiadamy m.in. nowoczesną stację monitoringu wizyjnego, która wykorzystuje innowacyjne systemy analityczne stworzone przez międzynarodowy koncern Honeywell Inc. Z rozwiązań obecnych w ISS Holding korzystają również europejskie i światowe firmy i obiekty rządowe, 
Dla naszych klientów wprowadzamy także innowacyjne systemy raportowe wykorzystujące najnowsze technologie w realizacji codziennych zadań. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta, rozwiązania te służą jako efektywne wsparcie dla doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników ochrony.
 
Znak logotypu

Firmy wspierające

Znak logotypu

Firmy zrzeszone