Kolejna firma wspierająca zasiliła nasze szeregi – Biuro Ochrony Busienessu

Biuro Ochrony Businessu jest koncesjonowaną firmą posiadającą długoletnie doświadczenie w zabezpieczaniu imprez masowych, okolicznościowych eventów, wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz wielu innych, w których niezbędna jest profesjonalna ochrona. Rok założenia firmy to 1996.

Pracownicy posiadający wyszkolenie spełniające wszelkie standardy, doświadczenie, wiedzę oraz kulturę osobistą bez najmniejszych problemów realizują stawiane im zadania i wymagania. Dowodem na to mogą być liczne referencje oraz podziękowania jakie firma otrzymała od swoich zadowolonych Klientów. Kadra przy każdym zabezpieczeniu jest jednolicie umundurowana oraz wyposażona w bezprzewodowy sprzęt łączności, a także w środki przymusu bezpośredniego.

ochrona imprez masowych lublin
Główną specjalnością firmy jest ochrona imprez. Od wielu lat co roku wyrabia tysiące godzin przy ochronie imprez. Zabezpiecza zróżnicowane wydarzenia – poczynając od różnego rodzaju eventów, a kończąc na dużych imprezach plenerowych i halowych, jedno i wielodniowych. Do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny i profesjonalny. Dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim Klientom wysoką jakość świadczonych usług, spełniając wszelkie oczekiwania. Tym co wyróżnia Biuro Ochrony Businessu spośród innych firm to: wysokie zaangażowanie, terminowość i znakomita organizacja pracy. Mając na uwadze zadowolenie swoich Kontrahentów, opracowuje pełną dokumentację niezbędną do uzyskania zezwolenia na przeprowadzenie imprezy, co ułatwia organizatorowi załatwianie formalności.

Zabezpieczenie każdej imprezy przeprowadzane jest zgodnie z ustawą z dnia 20 marca 2009r. z późn. zm. o bezpieczeństwie imprez masowych. Pracownicy służby porządkowej i informacyjnej posiadają wymagane uprawnienia wynikające z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 sierpnia 2011r. z późn. zm. w zakresie wymagań, jakie powinni spełniać kierownik ds. bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne.

Więcej o firmie znajdziesz na stronie: www.bob.lublin.pl

Znak logotypu

Firmy wspierające

Znak logotypu

Firmy zrzeszone