Agencja Ochrony PROTEKTOM zasiliła szeregi Polskiego Związku Pracodawców Ochrony

W odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku i coraz większe wymagania ze strony klientów chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę usług proponowanych przez naszą firmę – AGENCJA OCHRONY PROTEKTOM. Dzięki profesjonalnemu podejściu do realizowanych usług oraz chęci poszukiwania coraz korzystniejszych rozwiązań biznesowych jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z tej branży w Polsce.
Klientom dostarczamy usługę z najlepszą relacją ceny do jakości, dlatego współpraca z AO PROTEKTOM staje się efektywna, długotrwała i obustronnie korzystna. Mamy świadomość tego, że firma usługowa to ludzie, którzy w niej pracują.Każda nowo przyjęta osoba przechodzi szkolenie z zakresu znajomości uprawnień i obowiązków pracownika ochrony, a także zostaje zapoznana z topografią obiektu oraz szczegółowo przygotowanym przez nas skutecznym planem ochrony.
Realizując powyższe założenia stale rośnie liczba Klientów zadowolonych z naszej współpracy, zwiększa się zakres terytorialny działalności AO PROTEKTOM i powiększa się liczba zatrudnionych pracowników. Zajmujemy się między innymi: ochroną fizyczną, ochroną imprez masowych, techniczną ochroną mienia, szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa, kierowaniem ruchem drogowym. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej www.protektom.pl

Znak logotypu

Firmy wspierające

Znak logotypu

Firmy zrzeszone