V Edycja Central-Eastern Europe Fraud & Risk Conference

19 listopada 2015 r. w Event Room Adgar Park West w Warszawie odbyła się V Edycja Central-Eastern Europe Fraud & Risk Conference – międzynarodowa konferencja organizowana prze IBBC Group.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 uczestników z takich krajów jak: Polska, Szwecja, Holandia, Wlk. Brytania, Czechy, Belgia, Izrael. Prelekcje wygłaszane przez światowej klasy ekspertów ds. zarządzania ryzykiem, bezpieczeństwa biznesu, wywiadu gospodarczego, przeciwdziałania szpiegostwu przemysłowemu oraz biegłych ds. wykrywania przestępstw i nadużyć gospodarczych, okazały się niezwykle interesujące. Uczestnicy mieli okazje nie tylko wysłuchać opinii ekspertów w przedmiotowych tematach, ale także wymienić się własnymi doświadczeniami i skonfrontować swoją wiedzę z praktykami stosowanymi w innych branżach. 

W imieniu organizatorów i partnerów V Edycji Central-Eastern Europe Fraud & Risk Conference jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i prelegentom za ich udział i zaangażowanie w to wydarzenie. Specjalne wyrazy uznania kierujemy do sponsorów wydarzenia, SECURITAS Polska Sp. z o. o. oraz Kingston Technology, a także patronów medialnych konferencji.

Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Central-Eastern Europe Fraud & Risk Conference i śledzenia informacji na temat innych wydarzeń organizowanych przez IBBC Group!

Znak logotypu

Firmy wspierające

Znak logotypu

Firmy zrzeszone