Polski Związek Pracodawców Ochrona partnerem konferencji „Bezpieczeństwo na uczelniach. Organizacja imprez sportowych i artystyczno-rozrywkowych”

Wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom, Instytut PWN zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji konferencji Bezpieczeństwo na uczelniach, która odbędzie się w Warszawie 24 kwietnia 2017 r. Tym razem podjęty zostanie temat organizacji imprez sportowych i artystyczno-rozrywkowych, które sprawiają trudności już na etapie rozstrzygnięcia ich charakteru (masowa czy niemasowa).
W trakcie konferencji poznają Państwo regulacje prawne, jakie należy stosować w przypadku organizacji imprez na uczelniach. Eksperci, do których należą między innymi dr r. pr. Mateusz Dróżdż, twórca jednego z projektów zmian do ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych oraz Dyrektor Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas dr Krzysztof Liedel podzielą się swoim doświadczeniem i udzielą praktycznych porad. Będzie to też idealna okazja, aby zapoznać się z konkretnymi przypadkami, jakie miały miejsce podczas wydarzeń organizowanych na uczelniach nie tylko w Polsce. 
Partnerem organizacyjnym wydarzenia jest Uczelnia Łazarskiego, partnerami i patronami: Centrum Badań nad Terroryzmem Colegium Civitas, Forum Uczelni Technicznych, Parlament Studentów RP, Niezbędnik Kadry Akademickiej, Forum Akademickie, Ochrona Imprez Masowych, Polskie Stowarzyszenia Pracowników Ochrony oraz Polski Związek Pracodawców Ochrony

Więcej informacji na stronie

 

Znak logotypu

Firmy wspierające

Znak logotypu

Firmy zrzeszone