Witamy nową firmę członkowska – DMSI Trade Sp. z o.o.

Do grona Polskiego Związku Pracodawców Ochrona dołączyła firma DMSI Trade Sp. z o.o.

DMSI jest producentem oprogramowania Safestar – wirtualnego centrum monitoringu, dzięki któremu firmy security mogą nie tylko zaoszczędzić czas i pieniądze, ale też znacząco podnieść jakość świadczonych przez siebie usług.

Safestar oparty jest na technologii chmurowej. Rozwiązanie to pozwala firmom każdej wielkości i o każdej ilości monitorowanych obiektów, szybko i całkowicie bezpiecznie unowocześnić i zoptymalizować procesy biznesowe.

Safestar to nie tylko dostęp do najnowocześniejszej technologii w Polsce, która z każdym rokiem zyskuje coraz większe grono partnerów. Safestar to także wsparcie techniczne, które gwarantuje ciągłość pracy systemu i skuteczne rozwiązywanie wszelkich spraw dotyczących jego pracy.

Safestar umożliwia użytkownikom dostęp do:
– zintegrowanego centrum monitoringu
– modułu dla ochrony fizycznej
– modułu dla serwisu technicznego
– aplikacji mobilnych
– scentralizowanego systemu powiadomień oraz raportowania


Wybierając Safestar, firmy zyskują niezależność oraz kontrolę nad swoimi danymi. Zapewniane przez producenta wsparcie techniczne i merytoryczne, przekazywane m. in. podczas personalizowanych szkoleń oraz cyklicznych eventów, gwarantuje klientom możliwość pełnego skorzystania z funkcjonalności systemu.

więcej na https://safestar.pl/ 

Znak logotypu

Firmy wspierające

Znak logotypu

Firmy zrzeszone