Spotkanie firm członkowskich PZP Ochrona

1 lutego odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie firm członkowskich PZPO. Cieszymy się, że mogliśmy się spotkać w naszym gronie zarówno osobiście jak i online.

Bardzo dziękujemy firmom wspierającym Flexee Finance Sp. z o.o. i Verificators Sp. z o.o. za bycie partnerem tego spotkania i ciekawe prezentacje.

Flexee Finance Sp. z o.o. zaprezentowała zebranym nowoczesne i przyjazne w użytkowaniu narzędzie do faktoringu wynagrodzeń. Dzięki aplikacji Flexee pracownicy mogą wcześniej wypłacić część wynagrodzenia, a pracodawca nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów i ryzyka.

Verificators Sp. z o.o. przedstawiła uczestnikom spotkania rozwiązania w zakresie wsparcia firm ochrony dzięki wywiadowi gospodarczemu i usług detektywistycznych.

Kolejnym ważnym punktem spotkania było podsumowanie kampanii PR (Bez)cenne bezpieczeństwo. Kampania realizowana w ostatnim kwartale 2023 roku składała się z szeregu działań: informacji prasowych, publikacji medialnych, wystosowania listu otwartego, wywiadów, podcastów, aktywności w social mediach i realizacji nagrań video. Dzięki tak szeroko zakrojonym działaniom dotarliśmy do ponad 500 000 odbiorców.

Kolejne spotkanie już 2 marca! Zapraszamy wszystkie firmy członkowskie.

Znak logotypu

Firmy wspierające

Znak logotypu

Firmy zrzeszone