Firma VIP SECURITY – SYSTEM Sp. z o.o. to kolejna firma, która dołączyła do Związku.

Jest firmą z kapitałem polskim świadczącą usługi kompleksowej ochrony fizycznej oraz technicznej na terenie całego kraju. Agencja Ochrony VIP SECURITY SYSTEM to profesjonalni pracownicy, wypracowane procedury, ciągle wprowadzane innowacje oraz wieloletnie doświadczenie. Wszystko to sprawia, że firma jest jednym z liderów na rynku agencji ochrony osób i mienia.
Skuteczność działania to także efekt niekonwencjonalnych metod dozoru fizycznego, ciągle unowocześnianego systemu zabezpieczenia technicznego i wykorzystywania nowinek technicznych. Firma VIP SECURITY – SYSTEM służy ochroną wszystkim, niezależnie od wielkości, z taką samą starannością i gwarantowaną jakością.
W ramach usług świadczonych na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych oferuje monitoring z natychmiastową reakcją grup interwencyjnych oraz zapewnia ochronę fizyczną obiektów. Specjalizuje się w ochronie VIP-ów oraz imprez masowych. Projektuje, instaluje oraz konserwuje systemy alarmowe, kontroli dostępu oraz telewizji przemysłowej.

Zapraszamy na stronę: www.vipsecurity.com.pl

Znak logotypu

Firmy wspierające

Znak logotypu

Firmy zrzeszone