ul. Koszykowa 61   00-667 Warszawa   609 909 774   biuro@pzpochrona.pl

EBS


Firma EBS jest niezależnym polskim producentem w branży systemów zabezpieczeń od 1989 roku, której doświadczenie i możliwości pozwalają na realizację projektów od fazy założeń technicznych do fazy finalnego produktu.

Celem EBS jest zaspokajanie potrzeb rynku w zakresie urządzeń zapewniających bezpieczeństwo i służących do ochrony osób i mienia. Szeroka oferta produktowa EBS obejmuje m.in. różne rodzaje transmiterów GSM, transmitery IP, produkty z zakresu autozabezpieczeń, systemy GPS, wiele modeli sygnalizatorów wewnętrznych i zewnętrznych a także oprogramowanie do oferowanych urządzeń.

Oferta produktowa EBS jest stale rozszerzana i dostosowywana do zmieniających się potrzeb rynku. Podstawową dewizą przedsiębiorstwa jest tworzenie własnych, innowacyjnych rozwiązań oraz produkcja w systemie OEM i ODM - czyli wytwarzanie urządzeń lub podzespołów zgodnie z wymaganiami określonymi przez klientów.

Innowacyjność wykorzystywanych w procesie projektowania i produkcji technologii oraz wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska zapewniają najwyższą jakość wdrażanych produktów. Stała kontrola jakości i stosowanie komponentów o najwyższych parametrach pozwala na zachowanie pewnych i najwyższych norm jakości w zakresie projektowania, sprzedaży, integracji i serwisu urządzeń oraz systemów elektronicznych.

Pełna mechanizacja linii produkcyjnych, a co za tym idzie wysoka wydajność, pozwala na utrzymanie atrakcyjnych cen. O jakości i konkurencyjności produktów EBS świadczy owocna współpraca z wieloma kontrahentami na rynkach Europy, Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Południowej oraz Australii. Produktów EBS używają największe agencje ochrony i stacje monitoringu takie jak - Alert Securitas, Centrum Monitorowania Alarmów (CMA), Centrum Weryfikacji Alarmów Terminal (CWAT), G4S, Impel, Juwentus, Konsalnet, Solid.

Produkty EBS cechuje możliwość dostosowywania do potrzeb konkretnych klientów stąd też odbiorcami firmy są również liderzy wielu innych branż m.in. - Alpha System, Fortuna, Honeywell, Polkomtel, PTK Centertel, Subaru, Toyota.

Dotychczasowi i potencjalni klienci EBS mogą liczyć na fachową obsługę ze strony pracowników EBS. Działy handlowy, obsługi klienta, serwisu i wsparcia technicznego są do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy gdyż rozpoznanie potrzeb Klienta jest podstawą działania firmy.

Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat naszych produktów. Jesteśmy gotowi również zrealizować niemal każde zlecenie produkcyjne zgodnie z określonymi przez Państwa wymaganiami.

Zapraszamy na: www.ebs.pl