ul. Koszykowa 61   00-667 Warszawa   609 909 774   biuro@pzpochrona.pl

Bite


Bite sp. z o. o. jest spółką - córką niemieckiej firmy Bite AG, lidera w branży oprogramowania biznesowego dla sektora ochrony osób i mienia w krajach niemieckojęzycznych. Nasz sztandarowy produkt - program DISPONIC - jest doskonałym narzędziem do planowania i rozliczania grafików oraz zarządzania personelem i czasem pracy pracowników w agencjach ochrony.

Posiadamy ponad 220 Klientów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Liechtensteinie oraz Polsce. Bite powstało w 1995r. w Filderstadt w okolicach Stuttgartu, do dzisiaj mieści się tam siedziba główna firmy. W Polsce jesteśmy obecni od 2013roku. Siedzibą polskiej spółki jest Kraków. Poza tym posiadamy również oddział w Düsseldorfie.

Oprócz wersji na komputery stacjonarne oferujemy również rozwiązania mobilne (np. na smartfony, tablety) w postaci platformy internetowej DISPONIC, będącej doskonałym uzupełnieniem aplikacji desktopowych. Dzięki naszemu oprogramowaniu oszczędza się czas (dane wprowadzane są tylko raz) i unika niepotrzebnych nieporozumień i problemów pojawiających się często podczas procesu planowania pracowników na obiektach, rozliczania grafików, ewidencji czasu pracy (u nas ewidencja jest możliwa również w czasie rzeczywistym), czy kontroli nieobecności. Oferujemy również moduł Śledzenie Zasobów (także w wersji mobilnej), pozwalający na kontrolę stanów magazynowych (kamizelki, broń, umundurowanie itd.) podczas obsługi konkretnych zleceń. 
Wkrótce wprowadzimy na rynek nowatorski system kontroli obchodów skorelowany z elektronicznym dziennikiem służby (zmiany) oraz kolejny moduł Fakturowanie, aby cały proces od planowania grafików, poprzez ich rozliczanie, a następnie fakturowanie do Klienta, mógł być ujęty w ramach jednego systemu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie zaprezentujemy nasz program oraz jego możliwości i funkcjonalności!

Zapraszamy do odwiedzenia nas na youtube.