Witamy nową firmę członkowską FOSA OCHRONA Sp. z o.o.

Ochraniamy obiekty o różnej wielkości i różnym przeznaczeniu. Zabezpieczamy tereny, budynki użytkowe i prywatne domy. Z nami możesz poczuć się bezpiecznie.

Aby skutecznie ochraniać obiekty staramy się możliwie najlepiej poznać ich specyfikę. Dlatego dla każdego budynku czy terenu przygotowujemy indywidualną strategię. Nasi pracownicy otrzymują dokładną instrukcję ochrony, która pozwala dostosować metody postępowania w sytuacjach zagrożenia. Ponadto odpowiednie instrukcje są przygotowywane też dla pracowników Zleceniodawcy, podwykonawców, gości czy klientów.

Nasz zespół to solidni i doświadczeni pracownicy ochrony, którzy są przygotowani na reagowanie na sytuacje zagrożenia. Lata praktyki w pracy ochroniarskiej pozwoliły nam przygotować pracowników do zabezpieczania różnorodnych obiektów.

Chronimy przedszkola, kopalnie, placówki wojskowe, medyczne, edukacyjne, kulturalne, sportowe, supermarkety.

W ochranianych przez nas obiektach monitorujemy podstawowe zagrożenia takie jak pożary, włamania czy napady. Jesteśmy także w stanie reagować na innego rodzaju zagrożenia – np. zmiana poziomu temperatury, stężenie gazów, wilgotność czy rozbrajane systemu alarmowego o nietypowej porze.

Znak logotypu

Firmy wspierające

Znak logotypu

Firmy zrzeszone