Prosave.pl – dostawca umundurowania dla firm ochrony

Prosave.pl to firma z 20-letnią tradycją na rynku polskim w produkcji i dystrybucji artykułów BHP. Jedną z gałęzi usług jest zaopatrzenie firm z branży ochrony w specjalistyczną odzież oraz w całe spektrum ŚOI. Klientami coraz częściej są firmy świadczące usługi z zakresu ochrony osób i mienia: agencje ochrony, firmy konwojowe czy straż ochrony lotniska. W odpowiedzi na te potrzeby firma proave.pl stworzyła własną kolekcję ubrań dla ochrony – JobWear Agent. 
Wybór firmy jest podyktowany wieloma względami. Klienci zwracają bowiem uwagę nie tylko na szeroką gamę produktów, ale także na możliwość dopasowania oferty pod wymagania klienta. W zakładzie produkcyjnym oferowane jest wykonanie logo dowolną techniką (haft, sitodruk), a także dopasowanie lamówki czy guzików pod kolorystykę danej firmy. Oprócz tego można uszyć ubranie w rozmiarze innym niż standardowy. 
Potencjał i umiejętności firmy prosave.pl przyczyniły się do nawiązania współpracy m.in. z Konsalnetem – jedną z największych w Polsce firm z branży ochrony działającą od 20 lat. Konsalnet obsługiwany jest już od 2010 roku, a w latach 2013-2015 zrealizowane zostały m. in. bardzo prestiżowe zamówienia związane z zabezpieczaniem Lotniska im. F. Chopina w Warszawie. Od 2009 roku firma współpracuje także z firmą G4S, która na skutek fuzji z 2012 roku została przejęta właśnie przez Konsalnet. 
OFERTA
W skład kolekcji JobWear Agent wchodzą: dwa rodzaje spodni (proste i bojówki), dwa rodzaje kurtek (z podpinką z polaru oraz ocieplana), bluza oraz polar. Cechą charakterystycznej tej kolekcji jest funkcjonalność, która przejawia się m.in. w możliwości odpinania rękawów w kurtce czy też w możliwości odpinania polarowej bluzy pełniącej funkcję podpinki. Oprócz produktów z naszej oferty możemy uszyć odzież spełniającą życzenia klienta.   
Prosave.pl to nie tylko odzież szyta na miarę – jest także dystrybutorem wszelkich ŚOI. Firmy z branży ochrony zaopatrują się także w:
● ŚOI (rękawice ochronne, okulary, nauszniki)
● czapki (z daszkiem, wzmacniane, ocieplane)
● hełmy
● kamizelki (hi-vis, taktyczne)
● obuwie (wizytowe, operacyjno-desantowe, damskie i męskie)
● odzież przeciwdeszczową (peleryny, kurtki)
● odzież wizytową (koszule, garnitury, krawaty, apaszki)
● bieliznę termoaktywną 

Zapraszamy do współpracy: prosave@prosave.pl
więcej tutaj

Znak logotypu

Firmy wspierające

Znak logotypu

Firmy zrzeszone