ul. Koszykowa 61   00-667 Warszawa   tel./faks 22 826-85-87   biuro@pzpochrona.pl

Airwheel Poland S.C.


Firma Airwheel Poland S.C. zajmuje się kompleksową obsługą firm ochroniarskich w zakresie sprzedaży, wynajmu oraz serwisu pojazdów elektrycznych z rodziny Segway.

Dwukołowe pojazdy żyroskopowe są świetnym rozwiązaniem dla pracowników ochrony. Nasze urządzenia wyposażone są w akumulatory Litowo-Jonowe, które zapewniają zasięg 40km na jednym ładowaniu, są ciche oraz poruszają się z prędkością do 18km/h.

Firma od 2014 roku reprezentuje koncern Airwheel Technology na terenie Polski.
Holding uznawany jest za jedną z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się firm w swojej branży na świecie. Obecnie posiada 60% udziału w światowym rynku pojazdów elektrycznych, prowadzi dystrybucję w ponad 120 krajach a w swojej ofercie posiada 18 pojazdów elektrycznych opartych na ponad 100 patentach i wzorach użytkowych.

Zapewniamy fachowe doradztwo w doborze optymalnych rozwiązań, rzetelny kontakt, profesjonalny serwis, szkolenia pracowników oraz niezobowiązujące prezentacje produktów, które pracują już we flotach takich instytucji jak Biuro Ochrony Rządu, IMPEL S.A. czy Polskich Agencji Ochrony S.A.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: www.AirwheelPoland.com