ul. Koszykowa 61   00-667 Warszawa   tel./faks 22 826-85-87   biuro@pzpochrona.pl

Action SA


            

Misja
Naczelna zasada, według której Spółka działa, opiera się na jakości usług i produktów oraz stałym budowaniu zaufania i trwałych relacji z klientami i kontrahentami. Kluczowe znaczenie dla realizacji naszych celów biznesowych ma wysoka sprawność operacyjna, elastyczność i ogromne doświadczenie ACTION jako dystrybutora, producenta oraz eksperta z zakresu logistyki oraz rozwiązań dla e-commerce.

Wizja
ACTION S.A. dzięki dynamicznemu rozwojowi i strategii stał się wiodącym podmiotem na rynku dystrybucji. Liderem branży cenionym przez inwestorów i klientów za innowacyjność, profesjonalnie i rzetelnie świadczone usługi oraz efektywne poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do szerokiego spektrum odbiorców usług i produktów, poczynając od klienta korporacyjnego, niezależnych sprzedawców, po klientów indywidualnych.

ACTION S.A. jest jedną z najważniejszych Spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w swojej branży i jednostką dominującą w Grupie o łącznym przychodzie niemal 5,5 mld złotych. Działa w obszarze handlu, dystrybucji i produkcji urządzeń IT, RTV/AGD, GSM, artykułów dziecięcych, sprzętu biurowego oraz materiałów eksploatacyjnych. ACTION S.A. to wizjoner wyznaczający nowe trendy w dystrybucji. Spółka posiada jedno z najnowocześniejszych centrów logistycznych w Polsce. Unikalne technologie magazynowe w zakresie w pełni zautomatyzowanego procesu zatowarowania magazynu dystrybucyjnego zintegrowanego z autorskim systemem Warehouse Management System, systemem ERP oraz B2B pozwoliły stworzyć wydajny ekosystem logistyczny. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom z zakresu logistyki, będącym podstawą globalnego biznesu rozbudowany magazyn realizuje usługi dystrybucyjne na poziomie 100 tys. paczek dziennie, które docierają w ciągu 24h do klientów z Polski oraz w ciągu 48h do klientów z najodleglejszych zakątków świata. Na mapie eksportowej ACTION znajdują się 44 kraje. W zasięgu działania znalazły się m.in. cała Europa, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Hong Kong, Singapur, Izrael, Nigeria, Panama, USA, Turcja i Rosja, do których spółka wysyła aż ponad 60 grup produktowych.

Action S.A. posiada w swojej ofercie wysokiej jakości produkty sygnowane własnymi markami: Actina (m.in. komputery stacjonarne, serwery), ActiveJet (m.in. zasilacze, materiały eksploatacyjne, alternatywne źródła energii – LED, Actis (ekonomiczne materiały eksploatacyjne)

ACTION S.A. odpowiedzialna jest za całościowe zarządzanie Grupą Kapitałową, skupiającą rentowne spółki z branży produkcji, handlu i dystrybucji.

Action Europe (http://www.actioneu.de/)
Actina (http://www.actina.pl/)
Sferis (http://www.sferis.pl/)
Gram.pl (http://www.gram.pl/)
Centrum Edukacyjne ACTION (http://www.edukacja.action.com.pl/)
Lapado (https://lapado.de/)
Action Games Lab (http://actiongameslab.com/)
More4kids (http://more4kids.pl/)
Tablety.pl (http://www.tablety.pl/)
Actis (http://www.najtanszedrukowanie.pl/)
Activejet (http://www.najtanszedrukowanie.pl/)